Červen 2017

Be yourself...

27. června 2017 v 21:20 | Nessie
Asi ta nejlepší "quota". A myslím, že by se tím měl každý řídit. Ale ikdyž tuhle větu všichni říkají, někteří lidi se podle ní vůbec a navíc odsuzují lidi, kteří se jí řídí. Například mně je čtrnáct, ale zajímám se o věci pro "malé děti"
Jenomže já asi pořád nechápu, co je špatné na tom, dívat se na animáky a nebo sbírat panenky, protože třeba film Zootopia je super a vyděla jsem ho už asi 20x (a to já se na filmy znovu moc často nedívám).
Bojím se být sama sebou, protože se bojím, že mě ostatní budou odsuzovat. Mě nikdy nikdo nešikanoval, protože mám úplně úžasnou třídu, ale na světě je nemálo lidí, kteří kvůli tomu, že jsou sví, trpí.
To co vám chci říct je: buďte sami sebou, jestli jste jednorožec, zůstaňte jím a jestli jste šílení fanoušci nějakého seriálu/filmu/knihy, nenechte si to znechutit, jen kvůli tomu, že někdo říká, že je to špatné. Nechovejte se jako ovce a mějte někdy vlastní názor nebo styl. A hlavně neodsuzujte ostatní za to, jací jsou, protože se to může obrátit proti vám.
A taky si myslím, že někteří, co se vám smějou si doma hrajou s panenkama a vám jenom závidí, že se za to nestydíte.
A omlouvám se, jestli jste něco takového slyšeli už milionkrát, jen jsem se k tomu chtěla vyjádřit...
Nessie❤️

A keště nějaké písničky na tohle téma (na internetu je jich asi milion...), stačí kliknout na obrázek (nešlo mi vložit video...)


Yaaaaaaaaaay!!!!!!

19. června 2017 v 20:58 | Nessie
Takže...Zase jsem tady dlouho nebyla. Důvod je jasný: Škola
Ale teď už mě čeká jen zkoušení z chemie a jinak mám už volno.
Takže se asi můžete těšit na články.
Jo a mám otázku
Chtěli byste recenze???