Go away

18. května 2017 v 19:56 | Nessie
Jestli vás název odradil, tak se moc omlouvám, neberte si to osobně. Dneska bych chtěla napsat o něčem, co se mi teď stalo (v podstatě si tady budu vylívat soje srdíčko...)
Znáte ten pocit, když víte, že vás někdo někde nechce a vy to jasně vidíte, ikdyž vám to neřekne do očí?
Já jo, chodím do jednoho kroužku, už druhým rokem a vůbec tam nezapadám. Jsem introvert, takže jsem se s nikým na začátku moc nebavila, takže se nikdo nebavil-a pořád nebaví se mnou. Ze začátku mně to nevadilo, já je mám (aspoň většinu z nich) ráda. Potom jsem si ale začala všímat, že mě čím dál víc odstrkují až se se mnou úplně přestali bavit. Nevím, proč jsem začala chodit i další rok, každopádně hned jsem toho litovala.
A teď jsem zjistila, že mě pomlouvají a nejen mezi sebou... Sice mě nijak nešikanují, ani nic nedělají a vím, že by to mohlo být daleko horší. Když se máme třeba rozdělit do skupinek, nikdo se mnou nechce být.
Asi v každém kolektivu je někdo takový a skoro vždycky je to buď introvert nebo prostě někdo, kdo se nějak odlišuje.
Já mám to štěstí, že to je v kroužku a ne třeba ve škole, ze které nejde tak lehko odejít.
Na druhou stranu je chápu, nikdo přece nechce být ve skupince se člověkem, který se nějak odlišuje. A i kdyby chtěl, byl by pak divný i on a to už kor nikdo nechce. (Toto neberte úplně do slova...)
Děkuju, že jste dočetli článek až do konce, je mi to fakt blbý zveřejňovat to na internet (Tak proč to teda dělám-že...)
Mějte se pěkně!
Nessie
A jestli třeba někam taky nezapadáte, můžete se svěřit do komentářů-budu s váma soucitit.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 raven ohair raven ohair | 20. května 2017 v 19:41 | Reagovat

To mi je moc líto.😞 Já jsem taky minulý rok chodila na kroužek kde mě nikdo nechtěl a když jsme měli utvořit dvojice nikdo mě nechtěl. Letos jsem na kroužek chodila znovu a většina těch lidí tam už nechodí a je to tam super. Hlavně se nevzdávej.😁😁😁😁😁😁😁

2 Crazy Cheshire Crazy Cheshire | Web | 21. května 2017 v 13:15 | Reagovat

Tak tenhle samý pocit znám. Mě dokonce přijde, že mě i ta učitelka nesnáší. Vždycky se hlásím a ona mě nikdy nevyvolá, když si rozdělujeme úkoly tak mě nic nezadá a dělá, jakože tam nejsem,pořád mi dává těžké otázky atd. Řekla jsem mamce, že na ten kroužek nechci, ale ona mi řekla, že tam chodit musím, protože to patří ke klavíru a kdybych tam nechodila, vyhodili by mě. Tak doufám že příští rok půjdu do jiné skupiny...

3 Ta z Mrzimoru Ta z Mrzimoru | Web | 27. května 2017 v 20:11 | Reagovat

Stejně jako tobě se mi to dělo v kroužku a naštěstí ne ve škole (popravdě, tam občas taky, ale poslední dobou se to s příchodem nových spolužáků zlepšilo). V tom kroužku bylo pár mých spolužáků, ti tam ovšem měli své přátele. Zato já ne. Takže si to asi každý dokáže představit. I když vím, že ti to zrovna dvakrát nepomůže, napíšu to sem. Je mi to líto.

4 Malá Černovláska Malá Černovláska | Web | 30. května 2017 v 10:51 | Reagovat

Mně se tohle dělo ve škole na základce, ale bohužel tam to bylo v podobě každodenních urážek, občas mě i něčím praštili, důvod, byla jsem tichá a také hodně ošklivá, to nepřeháním, fakt jsem byla nehezká a to je slabé slovo. No a když jsem se sesypala a rozvinuly se u mě úzkostné stavy a rodiče to řešili ve škole, pak mi jeden z těch co to způsobili psal, že si za všechno můžu sama, kdybych nebyla taková tichá a hnusná píča, tak by mi nic nedělali, prostě fakt logika hadr. Dokonce mi řekl, že neví co to je introvert a že jsem jen nevychovaná, takže ti rozumím. Úzkostnými stavy a panickými atakami trpím dodnes, ale hlavně, že oni se bavili. Nic si z toho nedělej, najdeš lidi, kteří tě budou mít rádi, já teď všude většinou zapadám, sice nejsem nikdy středem pozornosti, ale ty lidi mě berou, mají mě rádi a to je hlavní :-)

5 jeff jeff | 26. srpna 2017 v 8:09 | Reagovat

[2]: hudobná náuka. Potrebné, i keď peklo

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama